Pk medier

Om os

Vi siger nej tak til mavefornemmelser og ja tak til datadrevne løsninger og tiltag.

Hvad vi gør

Vi skaber profit for vores kunder gennem online tilstedeværelse. Vi lægger en udførlig strategi, der fremmer synligheden over for forbrugerne online.

Hvorfor PK Medier

Vi skaber online markedsføring, der er til at forstå. Vi er gennemsigtige i vores arbejde og sørger for, at kunden får konkrete tal og resultater på den indsats vi yder.

Vores arbejde

Hos PK Medier, er der ikke langt fra tanke til handling. Vi udvikler strategierne i tæt sparring med vores kunder

Peter Klitkou

CEO & Founder

peter@pkmedier.dk

Natasha Saliba

Digital Projektleder

natasha@pkmedier.dk

Mads Høimark

Freelance Video Producer

mads@pkmedier.dk

Espen Brett

Fotograf

esben@pkmedier.dk

Karol Truszynski

Fotograf

karol@pkmedier.dk

Simon Bigaard

Grafisk designer

simon@pkmedier.dk

Natasja Grønfeldt

PPC-specialist

natasja@pkmedier.dk

Magnus Kvolbaek

Grafisk Designer

magnus@pkmedier.dk

Cecilie Stryhn

Projektkoordinator

cecilie@pkmedier.dk

Dennis Frandsen

Fotograf

dennis@pkmedier.dk

Camilla Nielsen

Projektkoordinator

camilla@pkmedier.dk

Creative Producer

Vi mangler dig

Ansøg her

Freja Hansen

Producer

freja@pkmedier.dk

Oliver Høeg-Jensen

Grafisk konsulent

oliver@pkmedier.dk

Jakob Larsen

Facebook Ads Specialist

jakob@pkmedier.dk

Creative Producer

Vi mangler dig

Ansøg her