Pk medier

Om os

Vi siger vi nej tak til mavefornemmelser og ja tak til datadrevne løsninger og tiltag.

Hvad vi gør

Vi skaber profit for vores kunder gennem online tilstedeværelse. Vi lægger en udførlig strategi, der fremmer synligheden over for forbrugerne online.

Hvorfor PK Medier

Vi skaber online markedsføring, der er til at forstå. Vi er gennemsigtige i vores arbejde og sørger for, at kunden får konkrete tal og resultater på den indsats vi yder.

Vores arbejde

Hos PK Medier, er der ikke langt fra tanke til handling. Vi udvikler strategierne i tæt sparring med vores kunder

Peter Klitkou

CEO & Founder

peter@pkmedier.dk

Natasha Saliba

Digital Projektleder

natasha@pkmedier.dk

Mads Høimark

Freelance Video Producer

mads@pkmedier.dk

Espen Elgaard Brett

Fotograf

esben@pkmedier.dk

Karol Truszynski

Fotograf

karol@pkmedier.dk

Simon Bigaard

Grafisk designer

simon@pkmedier.dk

Natasja Grønfeldt

PPC-specialist

natasja@pkmedier.dk

Magnus Bohn Kvolbaek

Grafisk Designer

magnus@pkmedier.dk

Camilla Sophie Toxman

Paid Social Specialist

cst@pkmedier.dk

Cecilie Stryhn Sjøberg

Projektkoordinator

cecilie@pkmedier.dk

Camilla Nielsen

Praktikant

camilla@pkmedier.dk

Freja Hansen

Producer

freja@pkmedier.dk

Oliver Høeg-Jensen

Grafisk konsulent

oliver@pkmedier.dk

Creative Producer

Vi mangler dig

Ansøg her